Contact


Maldegemse Schroothandel

Nijverheidslaan 6
9990 Maldegem
+32 50 31 09 32
info@maldegemseschroothandel.be
VAT number : BE 0462.169.762
Ovam No. : 1320
Ovam Excerpt Website

Opening hours

Now closed

from until from until
Tuesday 09h.00 12h.00 13h.00 17h.30
Wednesday 09h.00 12h.00 13h.00 17h.30
Thursday 09h.00 12h.00 13h.00 17h.30
Friday 09h.00 12h.00 13h.00 17h.30
Saturday 08h.30 12h.30

Calendar

Maldegem

Name Function Phone E-mail
Vandevelde Luc Plant manager vandeveldeluc2@telenet.be
Wildemeersch Alexander Site manager info@maldegemseschroothandel.be

Directie

Name Function Phone E-mail
Casier Karel Afgevaardigd bestuurder, aan- en verkoop ferro karel@casier.com
Naessens Gerda Verantwoordelijke aankoop + administratie gerda@casier.com
Casier Bernd Zaakvoerder, aan- en verkoop ferro bernd@casier.com
Eeckman Alain Commercieel directeur alain@casier.com
Debaere Koen Technisch directeur koen.debaere@casier.com
Van Driessche Bert Financieel directeur bert@casier.com